Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (044) 592-78-73
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Статті по поліграфії

Обираємо звичайне ламінування або УФ-лакування?

Обираємо звичайне ламінування або УФ-лакування?

30 січня 2019 р.
Завдання будь-якої друкарні - виготовлення сучасної, якісної та оригінальної друкованої продукції. Однак в умовах конкуренції і постійного впровадження нових технологій зберегти сильні позиції без використання інновацій неможливо. І ринок поліграфії - не виняток.
Підготовка макету до офсетного друку

Підготовка макету до офсетного друку

09 жовтня 2018 р.
Підготовка макета для друку - це необхідний і дуже відповідальний процес. Досвідчені фахівці рекомендують до початку його верстки звернутися в ту друкарню, де клієнт збирається зробити замовлення. Справа в тім, що кожна друкарня може встановлювати масу специфічних вимог до макету, в залежності від того, яке обладнання буде використовуватися для друку.
Чому Ваш бренд не оцінили?

Чому Ваш бренд не оцінили?

02 травня 2018 р.
Помилки брендінгу - причина краху багатьох креативних ідей, які колись мали вивести той чи інший бренд в лідери ринку. Рекламодавці та власники брендів страждають від труднощів перекладу, від сформованих стереотипів, від помилок у виборі цільової аудиторії - список можна продовжувати. І більшість помилкових дій повторюється час від часу, хоча, здавалося б, немає нічого простішого, ніж вчитися на чужих помилках.
 Оксамитова новинка в світі поліграфії!

Оксамитова новинка в світі поліграфії!

01 грудня 2017 р.
Відмінна новина для тих, хто шукає нові поліграфічні рішення для популяризації товарів і послуг – це оксамитовий папір, який викликав справжній фурор. Вам необхідні візитка або флаєр, приємні на дотик, унікальна обкладинка журналу? Рекомендуємо новий папір, який відкриває перед замовниками незвідані раніше грані поліграфії
Pantone повідомила про головні кольори весни 2017

Pantone повідомила про головні кольори весни 2017

18 лютого 2017 р.
Компанія поділилася своїм прогнозом про те, які кольори будуть користуватися популярністю в недалекому майбутньому. Компанія Pantone, регулярно публікує прогнози про те, які кольори будуть користуватися популярністю в найближчому майбутньому в світі моди і дизайну, повідомила про головні відтінки весни 2017 року.
Основні розміри поліграфії

Основні розміри поліграфії

30 травня 2016 р.
Уся поліграфічна продукція при виготовленні розкладається на стандартні формати паперу, або має перевитрату матеріалу. Для того щоб за оптимальною ціною надрукувати листівки, флаєра або каталоги, потрібно розуміти їх базові розміри.
Маленькі хитрощі однієї листівки

Маленькі хитрощі однієї листівки

29 травня 2016 р.
Листівка загальновизнаний лідер серед недорогих способів донесення інформації або реклами товарів та послуг.
Кому сьогодні потрібні поліграфічні послуги?

Кому сьогодні потрібні поліграфічні послуги?

23 листопада 2015 р.
Чи не буде новиною той факт, що без поліграфічних послуг дуже важко уявити сьогоднішнє життя. Задумайтеся, скільки корисної інформації ми отримуємо з друкованих носіїв.
Економія при замовленні поліграфічної продукції. 3 способи.

Економія при замовленні поліграфічної продукції. 3 способи.

27 червня 2015 р.
Економія - гарна звичка для будь-якої людини і будь-якого бізнесу. У бізнесі це може називатися «оптимізацією витрат», проте зміст від цього не змінюється. Оптимізація витрат актуальна і для поліграфії, в якій є відразу декілька великих категорій витрат: друковані матеріали і форми, друкарські роботи та післядрукарська обробка.
Модний колір у дизайні 2015 року

Модний колір у дизайні 2015 року

24 лютого 2015 р.
Експерт у галузі кольорових стандартів Munsell Color, запитав вчених про колір 2015 Pantone Marsala. Виявилося, що в науковому світі його давно знають як Munsell5R 4/6 і постійно знаходять в історичних реліквіях і навколишньому середовищу.Як нещодавно стало відомо всім модникам і інтер'єрним дизайнерам світу, кольором 2015 став Pantone 18-1438 Marsala.
1 2 3 ... >>