Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Статті по поліграфії

Багаторазова маска - атрибут 2021 року

Багаторазова маска - атрибут 2021 року

08 січня 2021 р.
Іноді поява бізнес-сувенірів обумовлено подіями в самому житті. Те, що вчора не могло зацікавити і сотої частини аудиторії, сьогодні стає важливим атрибутом корпоративної культури. Ми говоримо про такий сувенір, як маски з логотипом.
Арома-візитки для вашого бізнесу

Арома-візитки для вашого бізнесу

31 січня 2020 р.
У цій статті розглянемо оригінальну можливість заробити на виготовленні ароматизованих візиток.
Дизайнерський папір для святкової поліграфії

Дизайнерський папір для святкової поліграфії

20 січня 2020 р.
Папір для святкової поліграфії і виглядає відповідно. Вона задовольнить не тільки візуалів, а й кинестетиков. Гладка як льон або ребриста під м'яку шкіру (soft-touch) - тактильним відчуттям в світі поліграфії відведено не останнє місце. Відразу обмовимося, що дизайнерський папір - річ примхлива. Вимагає до себе особливої ​​уваги, з обов'язковим проведенням тестів по друку.
Обираємо звичайне ламінування або УФ-лакування?

Обираємо звичайне ламінування або УФ-лакування?

30 січня 2019 р.
Завдання будь-якої друкарні - виготовлення сучасної, якісної та оригінальної друкованої продукції. Однак в умовах конкуренції і постійного впровадження нових технологій зберегти сильні позиції без використання інновацій неможливо. І ринок поліграфії - не виняток.
Підготовка макету до офсетного друку

Підготовка макету до офсетного друку

09 жовтня 2018 р.
Підготовка макета для друку - це необхідний і дуже відповідальний процес. Досвідчені фахівці рекомендують до початку його верстки звернутися в ту друкарню, де клієнт збирається зробити замовлення. Справа в тім, що кожна друкарня може встановлювати масу специфічних вимог до макету, в залежності від того, яке обладнання буде використовуватися для друку.
Чому Ваш бренд не оцінили?

Чому Ваш бренд не оцінили?

02 травня 2018 р.
Помилки брендінгу - причина краху багатьох креативних ідей, які колись мали вивести той чи інший бренд в лідери ринку. Рекламодавці та власники брендів страждають від труднощів перекладу, від сформованих стереотипів, від помилок у виборі цільової аудиторії - список можна продовжувати. І більшість помилкових дій повторюється час від часу, хоча, здавалося б, немає нічого простішого, ніж вчитися на чужих помилках.
 Оксамитова новинка в світі поліграфії!

Оксамитова новинка в світі поліграфії!

01 грудня 2017 р.
Відмінна новина для тих, хто шукає нові поліграфічні рішення для популяризації товарів і послуг – це оксамитовий папір, який викликав справжній фурор. Вам необхідні візитка або флаєр, приємні на дотик, унікальна обкладинка журналу? Рекомендуємо новий папір, який відкриває перед замовниками незвідані раніше грані поліграфії
Pantone повідомила про головні кольори весни 2017

Pantone повідомила про головні кольори весни 2017

18 лютого 2017 р.
Компанія поділилася своїм прогнозом про те, які кольори будуть користуватися популярністю в недалекому майбутньому. Компанія Pantone, регулярно публікує прогнози про те, які кольори будуть користуватися популярністю в найближчому майбутньому в світі моди і дизайну, повідомила про головні відтінки весни 2017 року.
Основні розміри поліграфії

Основні розміри поліграфії

30 травня 2016 р.
Уся поліграфічна продукція при виготовленні розкладається на стандартні формати паперу, або має перевитрату матеріалу. Для того щоб за оптимальною ціною надрукувати листівки, флаєра або каталоги, потрібно розуміти їх базові розміри.
Маленькі хитрощі однієї листівки

Маленькі хитрощі однієї листівки

29 травня 2016 р.
Листівка загальновизнаний лідер серед недорогих способів донесення інформації або реклами товарів та послуг.
1 2 3 ... >>