Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Статті по веб-дизайну

Коли почнуть накладати штраф за невиконання "мовного закону"?

Коли почнуть накладати штраф за невиконання "мовного закону"?

22 січня 2021 р.
Секретаріат уповноваженого із захисту державної мови може здійснювати позапланові заходи контролю щодо порушень мовного закону. Для початку власники чи керівники закладів, мали б провести для своїх співробітників роз’яснювальну роботу щодо норм 30-ї статті Закону про мову.
2021 рік - особливості веб-дизайну

2021 рік - особливості веб-дизайну

11 січня 2021 р.
2020 рік став переломним для багатьох підприємців. Хтось успішно застрибнув на хвилю онлайну. А хтось занепав, так і не пізнавши можливостей, які дала нам самоізоляція. У всій цій історії важливо одне: покупок в інтернеті стало більше, а значить, візуальна складова вашого сайту повинна ще більше працювати на просування. кредит онлайн
Сайт для підприємця-початківця

Сайт для підприємця-початківця

06 лютого 2020 р.
Сайт для підприємця-початківця - це запорука успіху і швидкий старт бізнесу. Вартість сайту сьогодні це аксіома, яка не потребує доказів, хоча, багато початківці бізнесмени в це не завжди вірять і намагаються використовувати старі, дідівські способи просування своєї справи - газети безкоштовних оголошень, оголошення на дверях під'їздів, на стовпах і парканах.
Безпека сайтів і веб-додатків

Безпека сайтів і веб-додатків

15 січня 2020 р.
Під безпекою веб-сервісів, як правило, розуміється забезпечення схоронності даних і їх недоступність для сторонніх осіб, а також здатність зберігати додатки працездатність при кібератаці і не піддаватися зараженню вірусами.
Принципи веб-дизайну, яким вас навчить Голлівуд

Принципи веб-дизайну, яким вас навчить Голлівуд

13 листопада 2018 р.
Кожен день десь в світі якомусь дизайнеру приходить у голову думка: "Прийшов подивитися на проекти, які я робив місяць / рік / десять років тому". Або ж головний менеджер проекту замість того, щоб створювати щось нове, міркує про те, що може залишити свій слід в історії, змінивши те, що і так працювало добре. Почуття незадоволеності буде рости до тих пір, поки в один чудовий день вони не скажуть: нам потрібно зробити редизайн сайту (і / або зробити новий фільм про Кінг-Конга, але щоб в ньому приділяли увагу персонажам і їх почуттям).
Web - дизайн 2018 року

Web - дизайн 2018 року

29 травня 2018 р.
Веб-дизайн постійно розвивається. Те, що виглядало сучасно та креативно, може відразу застаріти, а тренди, що пішли в небуття - знову можуть повернутися в моду. В статті зібрано список з 15 тенденцій, щоб підготувати вас до того, куди направить хвиля веб-дизайну.
ТОП-3 шрифтів для веб-дизайну

ТОП-3 шрифтів для веб-дизайну

03 грудня 2017 р.
Якимось 6-м почуттям ви здогадуєтеся, що стандартні шрифти - трохи не те, що потрібно ... І ви маєте рацію: стандартні шрифти у дизайні сайту - це нудно.
Голосовий пошук в SEO-індустрії

Голосовий пошук в SEO-індустрії

19 жовтня 2017 р.
Коли у 1987 році вийшов фільм «Зоряний шлях: наступне покоління», розмова з комп'ютером здавався чимось з ряду фантастики. Однак чекати появи голосового пошуку до 2364 роки нам не доведеться. Голосовий пошук - найдинамічніший тип пошуку, констатував Бехшад Бехзада, головний інженер компанії Google в Цюріху, на конференції SMX West у березні 2016 року. Щодня їм користується 55% підлітків і 44% дорослих, і це число постійно зростає. Привабливість голосового чату безперечна: це швидко, звільняє руки, дозволяє виконувати кілька завдань одночасно.
Тренди електронної комерції в 2015 - 2016 роках

Тренди електронної комерції в 2015 - 2016 роках

06 січня 2016 р.
Щорічно в електронній комерції щось змінюється як у плані технологій, так і щодо інших аспектів ведення бізнесу. За підсумками 2015 року, експертами прогнозується зростання онлайн-продажів в глобальному масштабі на 17 - 18% відсотків. При цьому в Україні ця цифра ще вище і в останні кілька років коливається в діапазоні між 20 і 30 відсотків, що дійсно дуже багато.
Створення landing page у Києві

Створення landing page у Києві

17 вересня 2015 р.
Незалежно від того, якою діяльністю займається організація - продаж товарів або надання послуг - їй необхідна сторінка, яка зможе ознайомити потенційних клієнтів з ними. У повсякденному житті для цього використовуються візитні картки з паперу, які передаються з рук у руки.
1 2 3 ... >>