Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Статті по веб-дизайну

Для чого потрібен Фавікон?

Для чого потрібен Фавікон?

25 травня 2015 р.
Іноді навіть найменші деталі на нашому сайті можуть грати дуже велику роль у дизайні та юзабіліті. І якраз про таку маленьку деталь ми сьогодні з вами і поговоримо ... Що таке фавікон?
Як визначитися з дизайном інтернет-магазину?

Як визначитися з дизайном інтернет-магазину?

27 лютого 2015 р.
Погодьтеся, коли ви приходите у звичайний супермаркет, ви майже не помічаєте стилістичного оформлення магазину, як одягнений касир і у пакет якого кольору вам поклали товар. Зате ви чудово орієнтуєтеся у відділах супермаркету за великими вивісками БАКАЛІЯ, ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ, ФРУКТИ / ОВОЧІ, звертаєте увагу на цінники, особливо ті, що позначені ярликом «акція» і раді, коли вам вдається зловити консультанта і отримати досконалу консультацію.
Головні тренди у веб-дизайні на 2015 рік

Головні тренди у веб-дизайні на 2015 рік

13 грудня 2014 р.
Озираючись на 2014 рік, ми можемо зрозуміти, які тренди будуть домінуючими в 2015 році, який вже на порозі. Так як кількість девайсів, на яких користувачі переглядають сайти, постійно зростає та змінюється, веб-дизайнер повинен думати не тільки про зовнішній вигляд сайту на ПК, але і про те, наскільки зручний він для мобільних пристроїв.
Flash-технологія. Недоліки

Flash-технологія. Недоліки

12 листопада 2014 р.
Перш, ніж застосовувати Flash на сайті, потрібно сім разів відміряти. Виявляється, не всі знають, що це таке. Одні застосовують Flash від необхідності, інші - від незнання. Справа в тім, що Flash - це не звичайна растрова (gif, jpg, bmp і т.п.) картинка і не html. А мультимедійна технологія. Як у будь-якої технології, у цієї є свої переваги і недоліки.
20 фантастичних дизайнів веб-сайтів

20 фантастичних дизайнів веб-сайтів

23 вересня 2014 р.
Коли справа дизайнера доходить до вибору кольорової схеми, дуже важливо не помилитися. Останнім часом все частіше і частіше можна зустріти веб-сайти, виконані з використанням плоскої колірної схеми або яскравих акцентів, або веб-сайти в чорно-білих тонах, але чому всі забули про пастельні кольори?
Просування туристичного сайту: усе за правилами!

Просування туристичного сайту: усе за правилами!

02 липня 2014 р.
Туристична компанія, якщо вона солідна і збирається розширювати свою сферу впливу, збільшувати обсяги продажів, обов'язково створює свій ресурс, який активно починає просувати в мережі.
Web - дизайн 2014

Web - дизайн 2014

16 лютого 2014 р.
Зазвичай такого роду статті починаються з нікому не потрібного ліричного вступу: «Ну ось і підходить до кінця 2013 рік, у зв'язку з цим хотілося б підвести підсумки і зробити деякі прогнози...» Бла, бла, бла - скажімо ми, і відразу позначимо тренди у веб-дизайні на майбутній рік.
Помилки при розробці сайту

Помилки при розробці сайту

31 грудня 2013 р.
Цей матеріал може бути використаний як керівництво до дії як для менеджерів, на яких покладено координація розробки сайту, так і для їх керівників.
Шаблонні сайти: плюси та мінуси

Шаблонні сайти: плюси та мінуси

30 грудня 2013 р.
Шаблонний сайт - сайт створений на основі шаблону. Мова йде не тільки про шаблонний дизайн, коли сайти схожі один на одного як брати-близнюки, а про шаблонну структуру сайту, яка виникає при використанні движків для створення сайтів.
Головні тренди в веб-дизайні 2013 року

Головні тренди в веб-дизайні 2013 року

20 листопада 2012 р.
Новый год уже не за горами, а с ним и новые тендеции, многие скажут, что это относится только к моде, но друзья мои как не странно современный веб-дизайн это и есть своя ниша современной моды на определенные элементы сайтостроения. Кто занимается разработкой тот согласен с тем, что с каждым разом идеи меняются, некоторые элементы становятся не популярными, или возвращается мода на ретро.
1 2 3 4 ... >>