Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Створення сайту-дошки об'яв

Дошка оголошень - це сайт рекламної спрямованості, призначенням якого є реклама товарів і послуг. Перевага сайту дошки оголошень полягає в тому, що будь-який бажаючий може розмістити своє оголошення або підібрати підходящу пропозицію для себе.
У всі часи люди намагалися знайти найкоротші культурні та торгівельні зв'язки один з одним. Завжди були люди, які продають товар, послугу та покупці цих послуг. Такий стан справ також існує і зараз, тільки змінилися форми зв'язку продавця і покупця. У даний час - це електронні дошки оголошень в Інтернеті.
Дошки оголошень - це ефективний спосіб залучення безлічі клієнтів при мінімальних витратах, що дає високий заробіток їх власникам.

Різновиди електронних Дошок оголошень:

 • Безкоштовні дошки - в даний час користуються найбільшою популярністю, як у рекламодавців, так і у простих користувачів. На таких дошках будь-який користувач може безкоштовно розмістити своє оголошення, але при бажанні скористатися платними послугами (VIP-статус, підняття в списку, виділення і т.д.).
 • Платні дошки оголошень не давали можливості безкоштовного розміщення оголошень і з цієї причини практично витіснені безкоштовними дошками.
 • Дошки, що не модеруються - дошки без контролю адміністрації сайту (модерації), стрімко стають звалищами, і відвідуваність таких звалищ-дощок дуже низька. Знаючі люди, які регулярно розміщують в мережі оголошення, намагаються уникати немодерованих дошок, зважаючи на їх дуже низьку ефективність.
 • Дошки, що модеруються - дають найбільш значний ефект при розміщенні оголошень. За рахунок постійного контролю якості розміщеної інформації і автоматичного чищення оголошень, на цих дошках розташовується максимально актуальний контент. При постійній ротації оголошень дошки, що модеруються краще індексуються пошуковачами, що залучає на дані дошки цільовий пошуковий трафік, і як наслідок, більш високий заробіток своїм власникам.

Регіональність та тематика дошок оголошень

Важливо правильно визначитися з концепцією дошки оголошень її майбутньою аудиторією. Наша порада - створювати дошки оголошень потрібно з регіональною та тематичною прив'язкою, оскільки їх набагато легше розкрутити. Тому в процесі розвитку дошок оголошень відбувся їх поділ за регіональною та тематичною ознакою.
 • Регіональні та міські дошки - це дошки оголошень, які добре працюють в першу чергу на місцевому рівні: людина не поїде купувати меблі в столицю, а столичні дачі не потрібні в Житомирі.
 • Тематичні дошки - це дошки присвячені певній темі в своєму місті чи регіоні. Найпопулярніші теми: автомобілі, нерухомість, будівництво, жіночий одяг та косметика, так як жінки є основною категорією покупців в Інтернеті.

Переваги розробки дошки оголошень:

 • Висока прибутковість та швидка окупність при низьких витратах на створення
 • Легка модерація та налаштування завдяки вбудованій панелі управління (CMS)
 • Прив'язка об'єктів компаній, магазинів та оголошень до Google мап
 • Інтеграція з різними платіжними системами (Приват24, LiqPay, PayPal, ЄдинийКошелек, Robokassa, і багато інших)
 • Наявність внутрішнього особового рахунку користувача для оплати за його допомогою різних послуг на сайті (товарів, послуг, реклами і т.д.)
 • Налаштування ГЕО-локації при додаванні і перегляді оголошень (країна, регіон, місто)

Можливості заробітку на дошках оголошень:

 • Рекламні банери - найприбутковіша частина заробітку на будь-якому сайті. Вигідніше залучати рекламодавців самостійно. При наявності порожніх рекламних місць, бажано встановити код однієї з банерних систем і акумулювати банерні покази в банерній біржі.
 • Контекстна реклама - розміщення текстових, графічних рекламних блоків на сторінці. Контент блоків визначається автоматично відповідаючи змісту сторінки сайту. Для розміщення блоків контекстної реклами на дошці оголошень, вам необхідно пройти реєстрацію в одній із систем контекстної реклами на вибір, наприклад, Google AdSense і т.д., отримати javascript код і розмістити його в текстовому шаблоні дошки оголошень. Ступінь заробітку від контекстної реклами для вузькотематичної дошки буде залежати від популярності теми дошки.
 • Партнерська програма - це можливість просувати чужі товари і послуги через Інтернет, за винагороду. Залучати партнерські програми на дошку оголошень буде не важко, тому основна операція на сайті - купівля та продаж, привертає фінансовий трафік. Розроблено великий набір партнерських програм. Ви завжди знайдете підходящу для себе «партнерку». Принцип оплати програм може відрізнятися: десь платять% від продажу, десь від кількості залучених відвідувачів.
 • VIP-оголошення - розташовується на видному місці, що збільшує кількість переглядів, відповідно збільшує його ефективність.
 • Виділене оголошення - це оголошення виділене, наприклад, шрифтом або кольором. Впадає в очі більше порівняно зі звичайним.
 • Підняття оголошення - це виведення останніх оголошень на перші рядки. При додаванні нових оголошень попередні переміщуються нижче за списком.
 • Оплата різних послуг з особового рахунку користувача. Баланс користувача - розташування на сайті модуля дозволяє поповнювати особовий рахунок користувача для проведення різних операцій на сайті дошки оголошень.
В Україні дошки оголошень на даний момент переживають період свого бурхливого зростання, враховуючи те, що придбати хостінг і домен сьогодні під силу будь-якій "блондинці", створення подібної дошки оголошень є відмінним варіантом заробітку грошей.
Заповнивши бриф на створення сайту Ви гарантуєте собі стабільний заробіток у майбутньому.
Дошка оголошень – це ще один двигун Вашого бізнесу, адже як відомо, реклама - двигун торгівлі, а багато реклами не буває. Замовте розробку дошки оголошень, залучайте клієнтів, заробляйте гроші!
Вартість - від 33600 грн.

Портфоліо створених сайтів-дошок об'яви: