Графік роботи: 9.30 - 20.00
Всі питання, що Вас зацікавили, Ви маєте змогу задати за телефонами
Бриф на розробку сайту
+38 (093) 541-76-76
створення сайтів

Дизайн сайтів

послуги веб-дизайну
Веб-дизайн визначає зовнішній вигляд сайту, це перше, що бачить відвідувач. Таким чином, дизайн сайту вже підсвідомо формує думку про підприємство у потенційних клієнтів.
Дратівливими або переобтяженими деталями веб-дизайн може відштовхнути відвідувача від подальшого вивчення сайту, і, можливо, іншого шансу зацікавити цю людину не буде.
Ми пропонуємо:
  • «смачний» дизайн
  • зрозумілий дизайн
  • багатофункціональний дизайн

Не дозволяйте поліграфістам знищити власний сайт ще до його створення!

Ми з повагою ставимося до роботи поліграфічних компаній, до їх творчості і вмінь. У нас чудові стосунки з деякими з них. Вони часом придумують та реалізовують чудові ідеї, симпатичні й оригінальні друковані матеріали і прекрасні зображення. Але сайт - це не картинка.
Дизайнери поліграфії не знайомі з:
  • веб-стандартами
  • веб-новинками
  • вимогами до дизайну інтерфейсів
Саме через відсутність необхідних знань у веб-дизайні успішні поліграфічні компанії не розробляють дизайн сайтів і, тим паче, не створюють сайти.
Дозволити поліграфічній компанії розробляти дизайн сайту - це як доручити пластичному хірургу операцію на серці.
Ви вб'єте свій сайт до початку його створення.

Раціональна пропозиція по веб-дизайну

Доручіть розробку дизайну сайту досвідченим співробітникам нашої компанії: фахівцям в оформленні сайтів та створенні цікавого, зрозумілого, функціонального і незабутнього веб-дизайну.
Переконатися в тому, що ми підходимо вам дуже просто! Завітайте у наше портфоліо. Там обов'язково знайдеться кілька робіт, які вам сподобаються.
Ми з радістю вислухаємо ваші побажання по оформленню вашого сайту і розробимо дизайн всіх необхідних сторінок відповідно до ваших побажань, завдяки нашому досвіду і сучасним вимогам.

«Смачний» дизайн сайту

послуги веб-дизайну
Тут усе просто. «Смачний» дизайн викликає бажання замовити, купити, неодмінно зателефонувати! Це найважливіша вимога при розробці сайтів, у т.ч. інтернет-магазинів.

Зрозумілий дизайн сайту

послуги веб-дизайну
Зрозумілий дизайн - це коли на сторінці вам все зрозуміло, ви можете легко орієнтуватися і швидко знаходити те, що вам потрібно.

Многофункциональный дизайн сайта

послуги веб-дизайну
Коли сайт наповнений величезною кількістю функцій, нестандартних розділів і безліччю сторінок, важливо продумати такий дизайн, який допоможе орієнтуватися в такій кількості інформації. Такий дизайн є візуальним провідником по сайту.

Рекомендуємо актуальні статті:

Тренди електронної комерції в 2015 - 2016 роках

Тренди електронної комерції в 2015 - 2016 роках

06 січня 2016 р.
Щорічно в електронній комерції щось змінюється як у плані технологій, так і щодо інших аспектів ведення бізнесу. За підсумками 2015 року, експертами прогнозується зростання онлайн-продажів в глобальному масштабі на 17 - 18% відсотків. При цьому в Україні ця цифра ще вище і в останні кілька років коливається в діапазоні між 20 і 30 відсотків, що дійсно дуже багато.
Створення landing page у Києві

Створення landing page у Києві

17 вересня 2015 р.
Незалежно від того, якою діяльністю займається організація - продаж товарів або надання послуг - їй необхідна сторінка, яка зможе ознайомити потенційних клієнтів з ними. У повсякденному житті для цього використовуються візитні картки з паперу, які передаються з рук у руки.
Як визначитися з дизайном інтернет-магазину?

Як визначитися з дизайном інтернет-магазину?

27 лютого 2015 р.
Погодьтеся, коли ви приходите у звичайний супермаркет, ви майже не помічаєте стилістичного оформлення магазину, як одягнений касир і у пакет якого кольору вам поклали товар. Зате ви чудово орієнтуєтеся у відділах супермаркету за великими вивісками БАКАЛІЯ, ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ, ФРУКТИ / ОВОЧІ, звертаєте увагу на цінники, особливо ті, що позначені ярликом «акція» і раді, коли вам вдається зловити консультанта і отримати досконалу консультацію.
Просування туристичного сайту: усе за правилами!

Просування туристичного сайту: усе за правилами!

02 липня 2014 р.
Туристична компанія, якщо вона солідна і збирається розширювати свою сферу впливу, збільшувати обсяги продажів, обов'язково створює свій ресурс, який активно починає просувати в мережі.